Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Biznes Miasto 09.10.2017 23:33

25-latka ma 123 tysiące długu. Zadłużenie młodych pilan

Fot. Pixabay

W bazie ERIF BIG S.A. znajdują się dane dotyczące zadłużenia 630 mieszkańców Piły w wieku od 19 do 30 lat. Rekordzistka - 25-letnia kobieta - ma aż 123 tysiące złotych długu.

Na koniec II kwartału bieżącego roku w bazie ERIF BIG S.A. znajdowało się ponad 1,6 mln informacji o zadłużeniu dotyczącym osób w wieku od 19 do 30 lat z całej Polski. Łączna suma zadłużenia na ten czas wyniosła ponad 1,4 mld złotych. Największe zaległe zobowiązania w tej grupie wiekowej dotyczą m.in. płatności za raty pożyczki, rachunków za usługi telekomunikacyjne i rat kredytów konsumenckich.

 

Jeśli chodzi o samą Piłę to w bazie ERIF BIG S.A. znajdują się dane dotyczące zadłużenia 630 osób w wieku od 19 do 30 lat. 240 zadłużonych to kobiety, 390 - mężczyźni. Łączna wartość ich zobowiązań to 3,5 miliona złotych. Najbardziej zadłużony młody mieszkaniec Piły, którego dane znajdują się w bazie ERIF BIG S.A. to kobieta w wieku 25 lat. Jej dług - z dziewięciu zobowiązań - sięga 123 tysięcy złotych.

 

Weryfikację danych na swój temat w bazie ERIF może przeprowadzić każda pełnoletnia osoba. Po założeniu bezpłatnego konta w serwisie InfoKonsument.pl można monitorować i sprawdzać nie tylko informacje o sobie, ale również o wielu przedsiębiorcach (m.in. o deweloperach, firmach remontowych, biurach podróży). Użytkownik, który uruchomi monitorowanie siebie zostanie powiadomiony mailowo za każdym razem, gdy ktoś doda, usunie, zaktualizuje informacje gospodarcze na jego temat oraz gdy dowolna instytucja  - np. bank lub usługodawca - sprawdzi go w swoim systemie. 

 

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. to jedno z pięciu działających w Polsce biur informacji gospodarczej.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności