Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Miasto Sport 12.10.2017 19:13

Bijemy piłkarski Rekord Guinnessa. Dołącz!

Fot. Pixabay

W piątek w hali sportowej pilskiej PWSZ odbędzie się próba pobicia Rekordu Guinnessa w największej liczbie rzutów karnych.

Próbę organizuje Stowarzyszenie Orlik Piła. Aktualny rekord wynosi 931 oddanych strzałów i został ustanowiony sześć lat temu w Japonii. - Chcemy zgromadzić w hali PWSZ jednego dnia ponad tysiąc uczestników - kobiety, mężczyzn, dzieci. Każdy ma prawo oddać jeden strzał na bramkę. By Twoja próba została zaliczona nie musisz nawet trafić w bramkę. Wystarczy, że kopniesz przed siebie, czyli po prostu trafisz w piłkę. Jeśli ci się uda, będziesz kolejną z 932 cegiełek, które przybliżą nas do pobicia rekordu Guinnessa - mówią organizatorzy wydarzenia.

 

Bijemy rekord Guinnessa w rzutach karnych

Bądźcie z nami 13 października w godzinach pomiędzy 11 a 15 w hali PWSZ. Kilka poświęconych nam chwil może przechylić szalę zwycięstwa. Tylko z wami mamy szansę na pobicie rekordu Guinnessa. Realizacja materiału: Jakub Wicher (Tobie Tworzę)

Opublikowany przez Rekord Guinnessa w Pile na 5 października 2017

 

Próba odbędzie się w piątek, 13 października między 11.00 a 15.00 w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Podchorążych 10 w Pile. - Przed halą czekać będą na was wolontariusze, którzy uzupełnią krótko informacje o strzelcach wymagane przez Księgę Rekordów Guinnessa - tłumaczą organizatorzy akcji.

 

Więcej informacji o próbie znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Wielu z was pyta, jak dokładnie będzie wyglądała próba, co powinniście zabrać ze sobą na miejsce, kiedy się pojawić itd....

Opublikowany przez Rekord Guinnessa w Pile na 10 października 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności