Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Rozrywka 13.10.2017 14:40

Dziś w Pile Maleo Reggae Rockers. Mamy bilety!

Fot. materiały prasowe

Już dziś w klubie Rockopolis w Pile wystąpi zespół Maleo Reggae Rockers. Mamy zaproszenia na ten koncert.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce, z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele.
 
Maleo Reggae Rockers jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. Zespół od początku swojego istnienia regularnie koncertuje i maa na koncie już grubo ponad 1000 koncertów oraz występy na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Koncerty Maleo Reggae Rockers to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

 

 

Maleo Reggae Rockers w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w piątek, 13 października 2017 o 19.00. Mamy bilety na ten koncert! Jeśli chcecie bawić się dziś wieczorem w Rockopolis wyślijcie maila na adres konkursy@zycie.pila.pl (z tematem: Rockopolis). W treści podajcie swoje imię, nazwisko i numer telefonu do kontaktu. Napiszcie też dlaczego i z kim chcielibyście wybrać się na to wydarzenie. Autorów najciekawszych maili nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na koncert Maleo Reggae Rockers. Na Wasze wiadomości czekamy do godziny 18.00.

 

W poniedziałek - 16 października - w Rockopolis wystąpi amerykańska artyskta Melissa Greener, a 26 października Rockopolis zaprasza na koncert zespoły Happysad. 24 listopada w Rockopolis zagra zespół Dikanda, a 9 grudnia formacje: Farben Lehre, The Analogs i Vataha.

 

Informacje o tych koncertach i innych wydarzeniach w Rockopolis znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na profilu Rockopolis na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności