Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Rozrywka 16.10.2017 14:50

Amerykańskie trio w Pile. Jean Marx Express w Rockopolis

Fot. materiały prasowe

W sobotę w klubie Rockopolis w Pile wystąpi amerykańskie trio Jean Marx Express. Za wstęp na ten koncert płacicie ile chcecie! Jeszcze w październiku w Rockopolis zagra też formacja Happysad.

Trio Jean Marx Express już od 10 lat gra razem i serwuje na swoich koncertach wibrującą mieszankę black rocka. Łączy przy tym chwytliwe tematy muzyczne z impetem metalowego brzmienia i nastrojem bluesrockowych momentów. Nad tymi dźwiękami króluje gitara Jeana Marxa, uznawanego za mistrza gitarowego rocka. Jego amerykańsko-haitańskie pochodzenie a przede wszystkim ekstrawagancki styl gry na gitarze nasuwają skojarzenia z jego wielkim idolem - Jimi Hendrixem. Wprawne ucho wychwyci też związki z wielkimi muzykami czarnego rocka takimi jak Living Colour, Eric Gales, Wild T czy Michael Hill.

 

 

Jean Marx gra do bólu bezkompromisowo, wplatając w mistyczny sposób, raz po razie, popowe i psychodeliczne elementy. Jego śpiew emocjonalnie przywołuje skojarzenia z The Beatles, a soulowa energia nie ustępuje w niczym Lenny Kravitzowi.

 

 

Jean Marx Express w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - w sobotę, 21 października 2017 o 19.00. Za wstęp płacisz ile chcesz!

 

A 26 października w Rockopolis zagra zespół Happysad. To będzie koncert w ramach trasy Ciało Obce Tour Jesień 2017. - Niech nie zmyli Was nazwa trasy. Oprócz utworów z nowej płyty posypią się też numery z Nieprzygody, bo stuka jej w tym roku dyszka. Możecie się spodziewać, że uświęcimy jej urodziny godnie - zapowiadają muzycy z Happysad. Bilety na ten koncert można kupić w klubie Rockopolis.

 

 

Informacje o tych koncertach i zapowiedzi kolejnych wydarzeń znajdziecie też na stronie internetowej klubu - www.rockopolis.pl oraz na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności