Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Sport 16.10.2017 15:15

Rusza nabór do pilskiej Akademii Młodych Orłów PZPN

Fot. materiały prasowe PZPN

W najbliższy weekend w Pile prowadzony będzie nabór piłkarzy do Akademii Młodych Orłów. Akademia powstała w Pile dzięki współpracy PZPN z Urzędem Miasta i Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej. 

Piła będzie drugim po Poznaniu miastem w Wielkopolsce, w którym będzie funkcjonowała Akademia Młodych Orłów PZPN. CZYTAJ WIĘCEJ: Szansa dla piłkarskich talentów. W Pile rusza akademia PZPN.

 

W najbliższy weekend - 20, 21 i 22 października na boisku przy Szkole Podstawowej numer 7 przy al. Wojska Polskiego w Pile odbędą się Dni Talentu, podczas których prowadzony będzie nabór do Akademii Młodych Orłów PZPN. - Pierwsze zajęcia z uczestnikami wybranymi podczas selekcji odbędą się już w listopadzie. Część jesienno-zimowa - od listopada do marca - ze względu na warunki pogodowe odbywać się będzie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12. Wiosną zajęcia przeniosą się na boisko przy Szkole Podstawowej nr 7. Koordynatorem w pilskiej Akademii Młodych Orłów będzie trener Tomasz Kowalski - informuje pilski Urząd Miasta.

 

Udział w treningach Akademii Młodych Orłów będą mogli brać nie tylko młodzi piłkarze z Piły, ale i z całego regionu. Uczestnicy Akademii Młodych Orłów zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe: Skrzaty (6-7 lat), Żaki (8-9 lat) oraz Orliki (10-11 lat). Treningi będą bezpłatne.

 

 

Zapowiadane na początku września uruchomienie Akademii Młodych Orłów (AMO) w Pile wkracza w kolejny etap. Znamy szczegół...

Opublikowany przez Miasto Piła na 13 października 2017
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności