Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Rozrywka 19.10.2017 20:50

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Ach śpij kochanie". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia w kinie Helios w Pile jest polska produkcja "Ach śpij kochanie". Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta. W rolach głównych: Tomasz Schuchardt, Andrzej Chyra i Arkadiusz Jakubik.

 

 

Druga nowość tego tygodnia to film science-fiction "Geostorm". Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologię z dziedziny geoinżynierii, zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Będą musieli zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.

 

 

Trzecia i ostatnia premiera to familijna animacja "Potworna rodzinka". Fay Wishbone jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Wishbone'ów na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na produkcje: "Emotki. Film", "My Little Pony. Film" i "Tarapaty".

 

Poza tym na wielkim erkanie: "Pierwszy śnieg", "Blade Runner 2049" i "Botoks".

 

W niedzielę, 22 października o 20.30 Helios zaprasza na specjalny, premierowy pokaz pierwszgo odcinka drugiego sezonu serialu "Belfer". A w poniedziałek, 23 października kolejna odsłona cyklu "Helios na scenie", w ramach którego na kinowym ekranie wyświetlane są wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy. Tym razem zobaczymy spektakl "Piotruś Pan". Seans o 18.30.

 

Dokładny reperuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności