Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Rozrywka 26.10.2017 19:55

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Piła: Dziedzictwo". Fot. www.helios.pl

Sprawdź aktualny repertuar kina Helios w Pile i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Nowy tydzień repertuatowy w kinie Helios w Pile przynosi cztery nowości, w tym dwa horrory. Jeden z nich to "Piła: Dziedzictwo". Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje.

 

 

Druga premiera to również horror - "Śmierć nadejdzie dziś". Studentka college’u (znana z „La La Land” Jessica Rothe) każdego dnia na nowo budzi się w dniu swojej śmierci, powoli odkrywając niezwykłe szczegóły przyczyn zabójstwa, by wreszcie odkryć tożsamość mordercy i jego motywy.

 

 

Tych, którzy lubią się bać Helios zaprasza również na piątkowy (27.10) Maraton Halloween. Do wyboru są dwa zestawy filmów. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Heliosa.

 

Trzecia premiera tego tygodnia to "Thor: Ragnarok". Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok - "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers - niesamowitym Hulkiem!

 

 

Czwarta i ostatnia tego tygodnia nowość to halloweenowa animacja dla całych rodzin - "Między nami wampirami". Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na produkcje: "Potworna rodzinka", "Emotki. Film" i "My Little Pony. Film".

 

W repertuarze Heliosa również "Geostorm" i polskie produkcje - "Botoks" i "Ach śpij kochanie".

 

 

W poniedziałek, 30 października Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlony film "Podwójny kochanek". To perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym Francois Ozon powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem. Młoda wrażliwa Chloe zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloe zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności