Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Kultura 02.11.2017 10:16

Wieczór z kinem francuskim. Dziś WDK w RCK [VIDEO]

Kadr z filmu "Podwójny kochanek". Fot. materiały dystrybutora

Kino Koral Regionalnego Centrum Kultury zaprasza na wieczór z kinem francuskim. 

To własnie kino francuskie jest motywem przewodnim dzisiejszego Wieczoru Dobrego Kina w kinie Koral Regionalnego Centrum Kultury w Pile. A zobaczymy dwa filmy. Na początek - o 18.00 - "Podwójny kochanek".

 

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w Paulu, swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Poznając kolejne fantazje erotyczne Paula, zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze wymiary zarówno jego, jak i swojej seksualności.

 

 

Po tym filmie krótka przerwa i kolejny seans. O 20.00 zostanie wyświetlona produkcja "Nasz najlepszy rok". Na Juliette niespodziewanie spada ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją do lat dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

 

 

Wieczór Dobrego Kina w kinie Koral Regionalnego Centrum Kultury przy placu Staszica w Pile - w czwartek, 2 listopada od 18.00. Bilet na jeden film kosztuje 15 złotych, bilet na dwa filmy - 20 złotych.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności