Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Rozrywka 02.11.2017 21:22

Na co do kina? Sprawdź repertuar Heliosa [VIDEO]

Kadr z filmu "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta". Fot. www.helios.pl

Na ekrany kinowe wkracza powoli świąteczny klimat. Właśnie w takiej atmosferze utrzymana jest komedia, na którą od piątku zaprasza pilski Helios. Sprawdź aktualny repertuar i zobacz zwiastuny filmów.  

Produkcja, o której mowa to amerykańska komedia "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta". Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy, czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

 

 

Miłośnikom fantasy polecamy z kolei produkcję "Thor: Ragnarok". Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

 

 

Ci, którzy lubią się bać mają do wyboru dwa horrory. W repertuarze Heliosa aktualnie: "Piła: Dziedzictwo" i "Śmierć nadejdzie dziś".

 


 

W Heliosie nie brakuje też propozycji dla całych rodzin, wśród nich: "Między nami wampirami", "Emotki. Film" i "Potworna rodzinka".

 

W poniedziałek, 6 listopada Helios zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu "Helios na scenie", podczas którego na kinowym ekranie prezentowane są wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy. O 18.30 zostanie wyświetlony spektakl "Kto się boi Wirginii Wolf?".

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności