Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Miasto 04.11.2017 21:00

Baw się i pomagaj. Bal Charytatywny „Wielki Gatsby”

Kadr z filmu "Wielki Gatsby". Fot. materiały prasowe

To będzie wyjątkowy wieczór. 17 listopada w klubie Rockopolis w Pile odbędzie się Bal Charytatywny "Wielki Gatsby". Bal to inicjatywa zorganizowana na rzecz Fundacji Złotowianka.

Bal utrzymany będzie w stylu lat 20. i 30. XX wieku. - Wykwintna kolacja, najznakomitsze słodkości, szampan, whiskey, stylowe drinki, cygara, cudowny wystrój, stroje niczym z przyjęcia u Gatsby'ego i tańce do rana przy swingu, jazzie i porywającej tanecznej muzyce. Jeśli marzy Wam się bal z mnóstwem atrakcji, którego nie zapomnicie do końca życia, a jednocześnie - nabywając bilet i biorąc udział w licytacjach czy kupując los w "kasynie" - pragniecie wesprzeć podopiecznych Fundacji Złotowianka, to nie może Was zabraknąć podczas tego wieczoru - mówią organizatorzy Balu.

 

Współorganizatorem Balu jest Fundacja Złotowianka, która zajmuje się m.in. rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Fundacja Złotowianka jako pierwsza organizacja w Polsce rozpropagowała Race Running, czyli metodę rehabilitacji, w której osoba niepełnosprawna używa trójkołowego, biegowego roweru i jako napędu używa siły własnych nóg. Więcej o działalności Fundacji - na stronie internetowej: www.fundacjazlotowianka.pl.

 

Bal Charytatywny "Wielki Gatsby" - w klubie Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - w piątek, 17 listopada 2017 o godzinie 20.30. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 733 413 413. Bilety do nabycia w klubie Rockopolis. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

 

Imprezę współorganizują: Fundacja Złotowianka, klub Rockopolis oraz salon Angelo Rivieri.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności