Sobota, 17.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gertruda, Jan, Patryk
Bezpieczeństwo i prawo 09.11.2017 14:26

Straszył, że się zabije. „Żartowniś” postawił na nogi policję

Fot. Życie Piły

40-letni mężczyzna powiedział swojej siostrze, że chce odebrać sobie życie. Jak się okazało - chciał tylko nastraszyć rodzinę. Teraz odpowie za swój "żart".

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację, że mieszkaniec gminy Kaczory chce odebrać sobie życie. Mężczyzna zadzwonił do swojej siostry i przekazał jej dramatyczne informacje. Zdenerwowana kobieta błyskawicznie nawiązała kontakt z policjantami i przekazała, że jej brat przebywa na terenie gminy Szydłowo. W związku z tym funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działania - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

 

Mężczyzny szukało kilkunastu mundurowych. - W pewnym momencie policjanci otrzymali informację, że poszukiwany mężczyzna wrócił sam do domu. W rozmowie z policjantami 40-letni mieszkaniec gminy Kaczory oświadczył, że wcale nie chciał sobie nic zrobić, po prostu chciał nastraszyć swoją rodzinę. Za tak skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie 40-letniemu mężczyźnie grozi wysoka kara finansowa - dodaje Żaneta Kowalska.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności