Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Sport 16.11.2017 16:17

Norbert Kościuch do kibiców z Piły: „Stworzyliście mi drugi dom”

Norbert Kościuch. Fot. Maciej Ksyta / www.MaciejKsyta.pl

Norbert Kościuch, żużlowiec który nie zdecydował się na reprezentowanie barw Polonii Piła w sezonie 2018 opublikował na swoim fanpage`u na Facebooku list do pilskich kibiców. "Sercem i myślami zawsze będę z Wami" - pisze Kościuch.

O to, by Norbert Kościuch związał się z Polonią Piła na kolejny sezon władze klubu zabiegały do samego końca okienka transferowego. Niestety, żużlowiec zdecydował się na podpisanie kontraktu z Orłem Łódź.

 

Już po podjęciu tej decyzji na fanpage`u zawodnika pojawił się wpis adresowany do kibiców z Piły:

 

"Drodzy Kibice!!!

 

W związku z tym, iż podjąłem decyzję gdzie i jakie barwy będę reprezentował w sezonie 2018, należą się Wam wyjaśnienia.

 

Nie mam zamiaru się tłumaczyć, ani usprawiedliwiać mojej decyzji, ale chciałbym Was poinformować, że decyzja o zmianie klubu była dla mnie ogromnie trudna.

 

Rozważałem wszystkie przedstawione mi aspekty i możliwości rozwoju. Bo jak już wcześniej wspomniałem, nie tylko finanse w żużlu są najważniejsze, ale ogromne ambicje, które we mnie drzemią. Dlatego podjęcie takiej, a nie innej decyzji było dla mnie ogromnie trudnym wyzwaniem, gdyż Wy Pilanie, zarówno Klub, jak i Kibice od samego początku obdarzyliście mnie swoim zaufaniem. Stworzyliście mi na stadionie tzw. Drugi dom, gdzie wspaniali Kibice dawali mi wsparcie i szacunek przez doping podczas zawodów i treningów, a ja ze swojej strony mogłem cieszyć się jazdą i dostarczyć Wam wielu atrakcji na torze, co sprawiało mi wielką satysfakcję.

 

Ale jako sportowiec mam ambicje i bardzo chcę startować w EKSTRALIDZE, ale niestety w tym roku oprócz kilu niezobowiązujących zapytań, nie znalazłem klubu, który obdarzyłby mnie takim zaufaniem, żeby podpisać ze mną kontrakt.

 

Dlatego wybrałem drugi wariant. Podpisałem umowę z klubem, który w najbliższym czasie będzie się liczył w walce o wejście do EKSTRALIGI. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Tym Klubem jest ORZEŁ ŁÓDŹ.

 

Jedno mogę Wam obiecać, że sercem i myślami zawsze będę z Wami, bo Wy jako Kibice jesteście wspaniali i nigdy Was nie zapomnę, bo dawno nie miałem do czynienia z tak oddanymi ludźmi za drużyną – "NA DOBRE I NA ZŁE". Postawa budząca podziw i godna naśladowania, za co Wam serdecznie dziękuję.

 

Nie chcę się z Wami żegnać, bo będziemy widywać się na różnych obiektach żużlowych, a także poza nimi. A jak wiadomo, życie pisze swoje scenariusze i nie jest powiedziane, że jeszcze w przyszłości nie spotkamy się przy ul. Bydgoskiej, reprezentując wspólne barwy.
DZIĘKI ZA WSPANIAŁE 2 SEZONY KTÓRE MOGŁEM Z WAMI SPĘDZIĆ!!!"

 

Rozmowy kontraktowe nie należą do najłatwiejszych, ale przerywamy wreszcie ciszę. :) Z końcem okresu transferowego...

Opublikowany przez Norbert Kościuch fanpage na 14 listopada 2017

 

O składzie Polonii Piła na sezon 2018 pisaliśmy TUTAJ: Rafał Okoniewski wraca do Polonii Piła

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności