Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Rozrywka 16.11.2017 19:10

Na co do kina? [VIDEO]

Kadr z filmu "Najlepszy". Fot. www.helios.pl

Dramat z Jakubem Gierszałem w roli głównej i amerykańska produkcja fantasy - to premiery tego tygodnia w kinie Helios w Pile. Sprawdź aktualny repertuar i zobacz zwiastuny filmowych nowości.

Jedną z premier tego tygodnia jest polska produkcja "Najlepszy". Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. W rolach głównych: Jakub Gierszał, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka i Arkadiusz Jakubik.

 

 

Od piątku w Heliosie również "Liga Sprawiedliwości". Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana, Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed katastroficznych rozmiarów atakiem.

 

 

W sobotę i niedzielę, 18 i 19 listopada Helios zaprasza też na przedpremierowe pokazy animacji "Coco". Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec - wbrew rodzinnemu zakazowi - za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkrywa historię swojej rodziny.

 

 

Do Heliosa możecie wybrać się też na polską komedię romantyczną w gwiazdorskiej obsadzie, czyli "Listy do M. 3". "Listy do M. Czas niespodzianek" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

 

 

Poza tym na wielkim ekranie produkcja "Thor: Ragnarok". A w poniedziałek, 20 listopada w Heliosie kolejne spotkanie z cyklu "Helios na scenie", podczas którego na kinowym ekranie wyświetlane są wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy. Tym razem zobaczymy spektakl "Yerma".

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności