Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Miasto 18.11.2017 18:50

O prawach dziecka z Anną Marią Wesołowską. W niedzielę w Pile

Fot. Wikipedia/ Koralik82

Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie kolejnym gościem obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. W niedzielę spotkanie w Pile.

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską odbędzie się w niedzielę, 19 listopada o 16.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury przy placu Staszica w Pile. Wstęp na nie jest bezpłatny dla wszystkich chętnych. 

 

To kolejny punkt programu obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Piła jest w tym roku organizatorem tego wydarzenia. - To święto dzieci i dla dzieci. Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka ma uświadomić dzieciom, że mają swoje prawa i powinny wiedzieć jak z nich korzystać, a dorosłym przypomnieć, że powinni tych praw przestrzegać - mówi Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak.

 

Przed spotkaniem z Anną Marią Wesołowską - o 14.00 - w Pile odbędzie się uroczystość związana z nadaniem imienia Ireny Sendlerowej dla skweru u zbiegu ulic Konopnickiej, 11 listopada i Bulwarów Chatellerault. - Wydarzenie to swoją obecnością uświetni Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz córka Ireny Sendlerowej Janina Zgrzembska - informuje pilski Urząd Miasta, który organizuje obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w Pile.

 

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka zakończą się w poniedziałek:

 

20.11.2017 - poniedziałek
* 11:00 - Próba bicia rekordu we wspólnym śpiewaniu piosenki o prawach dziecka. Łejery "Dziećmi jesteśmy tylko raz" (Park na Wyspie)

 

 

* 11:30 - 12:30 - koncert Majki Jeżowskiej (Park na Wyspie)
* 13:00 - 14:00 - Debata "Co dziedziczymy, do czego dążymy "z udziałem Rzecznika Praw Dziecka i przedstawicieli Kawalerów Orderu Uśmiechu (Inwest-Park, sala miejska)
* 18:00 - 20:00 - Uroczysta Gala Finałowa (Regionalne Centrum Kultury, plac Staszica. Wejście tylko dla osób z zaproszeniem)

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności