Sobota, 24.03.2018 Imieniny obchodzą:  Gabriel, Marek, Szymon
Miasto WOŚP 2018 19.11.2017 10:25

Trzy sztaby na 26. Finał WOŚP w Pile

Fot. Regionalne Centrum Kultury w Pile

14 stycznia 2018 roku - podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w Pile funkcjonować będą nie dwa jak przez wiele ostatnich lat, ale trzy sztaby WOŚP.

Przez ostatnie lata w Pile działały dwa sztaby WOŚP - w Regionalnym Centrum Kultury oraz w I LO przy ul. Wincentego Pola. Na czele tych sztabów od lat stoją - dyrektor RCK, Stanisław Dąbek oraz - w przypadku sztabu przy I LO - Blanka Iwicka. Sztaby te - tradycyjnie - włączają się w organizację kolejnego Finału i zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji WOŚP, z tą tylko różnicą, że sztab działający dotąd przy ogólniaku przenosi swoją siedzibę do Szkoły Podstawowej numer 11 przy ul. Królowej Jadwigi w Pile.

 

W tym roku w wielkoorkiestrowe granie w Pile włącza się kolejny sztab - jego siedziba będzie mieściła się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Okrzei 9, a na czele sztabu stoi starosta pilski, Eligiusz Komarowski.

 

26. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Tym razem Fundacja, na czele której stoi Jurek Owsiak będzie zbierała pieniądze "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności