Wtorek, 22.05.2018 Imieniny obchodzą:  Emil, Helena, Jan
Miasto Praca 23.11.2017 15:50

Oferty pracy i eksperci. Punkt platformy Praca już działa

To ma być miejsce, w którym będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy i skorzystać z porad ekspertów. W Pile ruszył stacjonarny punkt platformy "Praca".

Platforma "Praca" to inicjatywa miejskiej spółki Inwest-Park - strona internetowa, na której umieszczane są aktualne oferty pracy z Piły i regionu. Od teraz z tymi ofertami będzie można też zapoznać się osobiście, przy okazji spotykając się z pracownikami Inwest-Parku, przedsiębiorcami i ekspertami z różnych dziedzin, związanych z podejmowaniem pracy lub prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Stacjonarny punkt platformy "Praca" powstał w jednym z boksów na parterze biurowca Inwest-Parku przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile. Punkt czynny będzie w każdy wtorek i każdy czwartek między 7.30 a 15.30. Dodatkowo, w każdy ostatni czwartek miesiąca - między 14.00 a 15.30 - dyżurować w nim będą eksperci. To będzie okazja do spotkania m.in. z psychologiem, doradcą zawodowym, doradcą finansowym, specjalistą do spraw pozyskiwania funduszy, prawnika, przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy oraz Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. - Na te dyżury ekspertów będziemy również zapraszać przedsiębiorców, którzy przewidują jakieś większe zatrudnienie - mówi zastępca prezydenta Piły, Beata Dudzińska. - Chcemy żeby to miejsce było dodatkowym wsparciem dla osób poszukujących zatrudnienia i tych, którzy chcą zmienić pracę - dodaje.

 

Aktualnie na platforma "Praca" znajduje się około 150 ofert pracy. - Poszukiwani są pracownicy do branży elektronicznej oraz IT, ale też kucharze i krawcowe. Gama zawodów jest bardzo szeroka - mówi prezes spółki Inwest-Park, Edyta Musiał.

 

Korzystanie z pomocy ekspertów i pracowników Inwest-Parku w ramach platformy "Praca" jest bezpłatne.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności