Wtorek, 16.01.2018 Imieniny obchodzą:  Marcel, Włodzimierz
Sport 05.12.2017 08:00

Futsal: Pewne zwycięstwo pilan

Drużyna KS Futsal Piła pewnie pokonała w niedzielny wieczór rezerwy ekstraklasowego Red Dragons Pniewy.

Maciej Konert i spółka pokonali w niedzielny wieczór rezerwy ekstraklasowego Red Dragons Pniewy 3:0. Pilanie długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie świetnie spisującego się w bramce Dymka. Jako pierwszy w drugiej połowie dokonał tego Jakub Skwarek.

Spotkanie spokojnie można było ułożyć pod siebie już w pierwszych kilku minutach gry. Zawodnicy Futsal Piła marnowali jednak wyborne sytuacje, a do tego świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz gości. Rywale do Piły zabrali również Patryka Zdankiewicza i Gracjana Miałkasa. Ten pierwszy to podstawowy gracz drużyny ekstraklasowej, drugi natomiast to reprezentant Polski U-19. Nie pomogli oni jednak powstrzymać pilan przez zdobyczą punktową. Jako pierwszy worek z bramkami otworzył niezastąpiony Jakub Skwarek. Warto zaznaczyć, że po tym trafieniu pilanom grało się już o wiele łatwiej. Jako drugi piłkę do siatki skierował Cezary Knapiński, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego piłkę z własnej połowy do bramki rywala skierował Michał Wolan.

Najlepszym zawodnikiem spotkania, wybrany został bramkarz gospodarzy - Łukasz Kozłowski.

(źródło: KS Futsal Piła)