Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Bezpieczeństwo i prawo 13.12.2017 14:56

Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka świadków wypadku

Fot. Życie Piły

Pilska policja szuka świadków wypadku, w którym kierowca samochodu osobowego potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia.


Do wypadku doszło 18 listopada między 17.20 a 18.00, na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Bydgoskiej i Tucholskiej w Pile. - Sprawca poruszając się ulicą Okólną, prawdopodobnie w kierunku ulicy Młodych, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę, po czym uciekł z miejsca zdarzenia - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile. - Policjanci ustali, że sprawca lub świadek zdarzenia mógł poruszać się pojazdem osobowym marki Renault Megane koloru białego, którego numer rejestracyjny zaczynał się od "PCH”. Funkcjonariusze ustalili, że bezpośrednim świadkiem zdarzenia był kierowca, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, umożliwiając pokrzywdzonemu przejście przez ulicę. Pojazd sprawcy poruszał się prawdopodobnie ulicą Okólną, jadąc od strony ronda im. Franciszka Toboły - dodaje Żaneta Kowalska.

 

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt ze st. sierż. Tomaszem Wójcikiem z Komendy Powiatowej Policji w Pile, pod numerem telefonu: 67 353 15 92.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności