Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Sport 20.12.2017 14:45

Futsal: Pilanie z trzecim zwycięstwem z rzędu [VIDEO]

Fot. KS Futsal Piła

Zespół KS Futsal Piła wyraźnie wskoczył na właściwe tory. Odniesione w ostatnią niedzielę trzecie zwycięstwo z rzędu dało podopiecznym Macieja Konerta trzecie miejsce w ligowej tabeli z tylko punktem straty do lidera z Kostrzyna.

W ostatnich kolejkach pilanie pokonali: Pniewy, Złotów i Poznań. - Mecz z M40.pl Poznań był swoistym testem dojrzałości dla naszych zawodników. Mocno odmłodzona kadra pilan zbiera cenne doświadczenie z meczu na mecz. Wzmocniona o liderów z poprzedniego sezonu ma szansę na sprawienie sporej niespodzianki - mówią działacze KS Futsal Piła.

 

Sternicy pilskiego klubu na razie jednak ostrożnie wypowiadają się o celach na ten sezon, ale 9 punktów w 4 spotkaniach to bardzo dobry wynik, który o mały włos, a dałbym naszym zawodnikom lidera na przerwę świąteczną.

 

Rozgrywany w Pile niedzielny mecz z M40.pl Poznań toczony był głównie pod dyktando gospodarzy, jednak piłka wielokrotnie nie mogła znaleźć drogi do bramki. Wysoka skuteczność gości gwarantowała emocje do samego końca meczu. Tak też było. Pilanie wykazali się jednak silniejszymi nerwami i pokonali zasłużenie rywala 6:4.

 

 

Źródło: KS Futsal Piła

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności