Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Miasto WOŚP 2018 04.01.2018 18:47

WOŚP 2018: Starosta na aukcji Orkiestry

Fot. aukcje.wosp.org.pl

Rozpoczęła się internetowa aukcja, której przedmiotem jest "zatrudnienie" na jeden dzień starosty pilskiego, Eligiusza Komarowskiego. Uzyskane w ten sposób pieniądze zasilą konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoją aukcję przygotowuje też prezydent Piły.

26. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Tym razem Fundacja, na czele której stoi Jurek Owsiak będzie zbierała pieniądze "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

 

Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeden dzień swojej pracy oddaje w tym roku starosta pilski, Eligiusz Komarowski. - Do wzięcia udziału w licytacji gorąco zachęcamy przedsiębiorców z całego powiatu pilskiego. Wyrażenie zatrudnij należy rozumieć potocznie. Z podmiotem, który wygra licytacje nie nastąpi formalne nawiązanie stosunku pracy w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy. Szczegóły współpracy zostaną określone w odrębnym porozumieniu - czytamy w opisie aukcji. Licytacja zakończy się 18 stycznia o godzinie 15:43. Aktualna cena to 1000 złotych. Aukcja prowadzona jest w serwisie Allegro Charytatywni - LINK DO LICYTACJI.

 

W podobny sposób WOŚP przez ostatnie lata wspierał prezydent Piły. Piotr Głowski jeden dzień swojej pracy na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddawał już sześciokrotnie. W poprzednich latach zwycięzcami aukcji byli: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Grupa Netia. Dzięki dotychczasowym aukcjom z udziałem prezydenta Piły na konto WOŚP wpłynęło ponad 20 tysięcy złotych. 

 

W tym roku prezydent Piły również włączy się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. Szczegóły przygotowanej przez Urząd Miasta licytacji poznamy w piątek rano.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności