Piątek, 23.03.2018 Imieniny obchodzą:  Feliks, Katarzyna, Piotr
Miasto WOŚP 2018 08.01.2018 21:25

WOŚP 2018: Prezydent Piły funduje morską wyprawę

Fot. materiały prasowe

Prezydent Piły po raz kolejny włącza się w grę z WOŚP. Piotr Głowski wystawił na licytację morski rejs żaglowcem dla 8 osób. Aukcja obejmuje też m.in. przejażdżkę zabytkowym Jaguarem, wiyztę w fokarium i pobyt w apartamencie w Sopocie.

W poprzednich latach Piotr Głowski oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. Dzięki dotychczasowym aukcjom z udziałem prezydenta Piły na konto WOŚP wpłynęło ponad 20 tysięcy złotych. 

 

W tym roku prezydent Piły zaproponował jednak coś zupełnie innego - "niezwykłą wyprawę morską". - Wyprawa rozpocznie się w centrum Gdańska. Zostaniecie przyjęci do załogi jednego z nielicznych polskich, drewnianych żaglowców! Kapitan Piotr Głowski zadba o Wasze przeszkolenie. Zajrzymy w najciekawsze zakamarki portu gdańskiego, oddamy salut na Westerplatte i skierujemy się w stronę letniej rezydencji Prezydenta RP w Juracie. O miłe spędzenie czasu na morzu oraz wikt zadba żona Prezydenta - Magdalena Głowska. W trakcie rejsu poznacie tajniki żeglowania na dawnych żaglowcach. Postawimy żagle i śpiewać będziemy szanty. Na obiad zawiniemy do Helu. Zjemy go w najlepszej na wybrzeżu tawernie rybnej, a po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnione foki. Zachód słońca zobaczymy na morzu, a wieczorny, oświetlony Gdańsk od strony wody pozostanie w pamięci na zawsze. W porcie będzie czekał na Was zabytkowy Jaguar z kierowcą, który zawiezie Was do dwóch prywatnych apartamentów w Sopocie położonych tuż przy plaży i Grand Hotelu - czytamy w opisie aukcji.

 

Oferta skierowana jest do rodzin, współpracowników lub grup znajomych. Na ten rejs prezydent Piły chce zabrać nawet 8 osób. - Termin rejsu  zostanie ustalony ze zwycięzcami licytacji, na drodze negocjacji, do końca stycznia 2018 (uwzględniając prezydencki kalendarz oraz plan rejsów na 2018 rok). Doświadczenie żeglarskie nie jest potrzebne i wymagane - zaznaczają Magdalena i Piotr Głowscy.

 

Licytacja zakończy się 21 stycznia o godzinie 12:00. Aukcja prowadzona jest w serwisie Allegro Charytatywni - LINK DO LICYTACJI.

 

A jeszcze do 18 stycznia, do godziny 15:43 prowadzona będzie licytacja starosty pilskiego. Eligiusz Komarowski wystawił na aukcję jeden dzień swojej pracy. Uzyskane w ten sposób pieniądze również zasilą konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja prowadzona jest w serwisie Allegro Charytatywni - LINK DO LICYTACJI.

 

26. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Tym razem Fundacja, na czele której stoi Jurek Owsiak będzie zbierała pieniądze "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności