Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Bezpieczeństwo i prawo Galerie 17.01.2018 09:06

Kolizje i wypadek na DK10. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

Wypadek na obwodnicy Wyrzyska. Fot. Facebook/ OSP Wyrzysk

Tragicznie zakończył się wtorek na drogach naszego regionu. Wieczorem na obwodnicy Wyrzyska zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna osoba nie żyje. Wcześniej w regionie doszło do kilku kolizji.

We wtorek, chwilę po 21.00 na obwodnicy Wyrzyska - w ciągu drogi krajowej numer 10 - zderzyły się dwie ciężarówki. W wypadku zginęła jedna osoba.

 

16.01.2018 r. 21:15 - obwodnica Wyrzyska S10 wypadek drogowy. Po godzinie 22. zostaliśmy zadysponowani w sile dwóch...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku na 16 stycznia 2018

 

Wcześniej w regionie doszło do kilku kolizji, w których na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na drodze krajowej numer 10 w Okalińcu zderzyły się cztery pojazdy. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Na obwodnicy Piły samochód ciężarowy wjechał do rowu. Przez jakiś czas zamknięty częściowo był jeden pas ruchu.

 

Niebezpiecznie było też na drodze krajowej numer 11. W okolicy Budzynia, na wysokości Strzeleckiego Gaju, zderzyły się dwa samochody ciężarowe, a w Ujściu doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym.

 

Na trasach z Piły do Wyrzyska (DK10) i z Piły do Chodzieży (DK11) tworzyły się potężne korki. Kierowcy ciężarówek mieli problem z podjazdem pod wzniesienia. Po opadach śniegu na drogach było bardzo ślisko.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności