Czwartek, 19.04.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszyrad, Czechasz, Czesław
Biznes Sport 22.01.2018 12:32

Enea zostaje z pilskimi siatkarkami

Fot. materiały prasowe Enea

Spółka Enea przedłużyła współpracę z klubem siatkarskim PTPS Piła.

Jak informuje Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej - Enea drugi rok z rzędu będzie wspierać pilskie siatkarki w walce o sukcesy. Firma od ubiegłego roku jest sponsorem tytularnym drużyny walczącej w najwyższej klasie ligowych rozgrywek żeńskiej siatkówki w Polsce.

 

- Klub jest jedną z najsilniejszych sportowo marek w północnej Wielkopolsce. Drużyna, także dzięki energii od Enei odnosi sukcesy na parkiecie. Nasze wsparcie dla pilskich siatkarek pozwala budować siłę polskiej siatkówki. Mocno trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa - mówi Magdalena Hilszer, kierownik Biura Komunikacji Enei. - Wsparcie utytułowanych i ambitnych sportowców, szczególnie na obszarze naszej działalności, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei - dodaje.

 

- Z takim sponsorem jak Enea jest nam łatwiej walczyć o sukcesy i piąć się w górę tabeli. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę, która od samego początku układała się bardzo dobrze. Doceniamy to, że Enea jest z nami i wspólnie tworzymy siatkówkę na najwyższym poziomie - mówi prezes PTPS, Radosław Ciemięga.

 

- W obecnym sezonie, w połowie rozgrywek, klub zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając ambicję na koniec sezonu zdobycia miejsca na podium - dodają przedstawiciele Enea PTPS Piła.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności