Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Sport 24.01.2018 21:54

Futsal: W niedzielę walka o kolejne punkty

Fot. KS Futsal Piła

W najbliższą niedzielę drużyna Futsal Piła ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem rywalem podopiecznych Macieja Konerta będzie doświadczony i groźny zespół z Mosiny. 

- Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego starcia, jednak niejednokrotnie przekonaliśmy się, że przed własną publicznością pilanie są w stanie wygrać z każdym. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie teraz - mówią działacze KS Futsal Piła.

 

Obecnie zespół Macieja Konerta - z dorobkiem sześciu oczek - zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli . - Wprawdzie, nasi zawodnicy wygrali w tym sezonie trzy z pięciu starć, to jednak drużyna ze Złotowa wycofując się z rozrywek przed zakończeniem pełnej rundy nie jest w ogóle uwzględniana, a co za tym idzie - okazałe zwycięstwo pilan (9:4) zostało anulowane. Jeśli nasz zespół marzy o czołowych lokatach na koniec sezonu to wydaje się, że mecz z Mosiną po prostu trzeba wygrać - mówią działacze KS Futsal Piła.

 

Mecz KS Futsal Piła - UKS Orlik Mosina - w niedzielę, 28 stycznia o 18.00 w hali PWSZ przy ul. Podchorążych 10 w Pile. Wstęp bezpłatny.

 

Opublikowany przez KS Futsal Piła na 17 stycznia 2018
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności