Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Sport 28.01.2018 21:50

KS Futsal Piła: Obiecujący start i słaba końcówka

Fot. KS Futsal Piła

Remisem zakończył się niedzielny mecz KS Futsal Piła z UKS Orlik Mosina. Pilanie mogli, a nawet powinni wysoko pokonać rywala, niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się w końcówce.

Pilski zespół zespół bardzo obiecująco rozpoczął mecz. Wprawdzie długo przyszło nam czekać na pierwsze trafienie, to jednak groźne sytuacje mnożyły się jedna przez drugą. Jedną z nich wykorzystał Michał Wolan i do przerwy KS Futal Piła prowadził 1:0.

 

Druga część nie wyglądała inaczej. Nasi zawodnicy marnowali kolejne dogodne sytuacje, aż do momentu, kiedy piłkę do bramki skierował Cezary Knapiński. Wydawało się wtedy, że przysłowiowy worek z bramkami właśnie się otworzył i tylko kwestią czasu będą następne trafienia. Tak się jednak nie stało. Masę sytuacji, które w tym dniu zmarnował Michał Wolan, można było rozdzielić przynajmniej na kilka innych spotkań. Niestety, nie zawsze się dysponuje świetną skutecznością i tak właśnie było tym razem. Rywale najpierw zdobyli bramkę kontaktową, a w samej końcówce zdołali wyrównać. Remis zdecydowanie bardziej zadowala gości z Mosiny. Pilanie, będą musieli szukać punktów już za tydzień w starciu z Celulozą Kostrzyn.

 

KS Futsal Piła - UKS Orlik Mosina 2:2 (1:0)

 

Źródło: KS Futsal Piła

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności