Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Sport 03.02.2018 13:57

Niedziela z futsalem. „To będzie prawdziwy sprawdzian”

Fot. KS Futsal Piła

W niedzielę, 4 lutego drużyna KS Futsal Piła podejmie u siebie zespół MOSiR Celuloza Kostrzyn. "To będzie prawdziwy sprawdzian" - mówią działacze pilskiego klubu.

- Starcia tych zespołów zawsze obfitują w emocje, które można spokojnie rozdzielić na kilka innych meczów. Pilanie będą chcieli zrehabilitować się za dotkliwą porażkę z inauguracji, kiedy to Celuloza sprawiła naszym naprawdę srogie lanie. Dzisiaj podopieczni Macieja Konerta wyglądają już nieco inaczej, a swoją wyższą jakość i progres będą chcieli udowodnić na boisku - mówią działacze KS Futsal Piła. - Celuloza to drużyna, która jako jedyna w tym sezonie nie ukrywa swoich aspiracji do gry w 1 lidze. Jest to wciąż możliwe, miejmy jednak nadzieję, że te szanse zabrane zostaną właśnie w niedzielę około godziny 20:00. Bo właśnie wtedy, będziemy znać końcowy wynik tego starcia. Wygrana pilan, nie dość, że znacząco pokrzyżuje plany rywala to jeszcze włączy nas samych do zespołów bezpośrednio ścigających lidera z Konina - dodają.

 

Mecz KS Futsal Piła - MOSiR Celuloza Kostrzyn nad Odrą, w niedzielę 4 lutego o 18.00 w hali PWSZ przy ul. Podchorążych 10 w Pile. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

 

W niedzielę kolejne sportowe emocje na hali PWSZ! Już o godzinie 18:00 podopieczni Macieja Konerta, będą chcieli zamazać...

Opublikowany przez KS Futsal Piła na 1 lutego 2018

 

Źródło: KS Futsal Piła

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności