Sobota, 24.02.2018 Imieniny obchodzą:  Bogurad, Bogusz, Boguta
Sport 06.02.2018 13:16

Starosta nagrodził ludzi sportu

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Starosta pilski wręczył doroczne nagrody najlepszym zawodnikom, klubom sportowym, trenerom i działaczom sportowym z terenu powiatu pilskiego.

- Prawdziwy sport zaczyna się w szkole i dlatego tak ważne są nakłady na kulturę fizyczną - mówił podczas wręczania nagród starosta pilski, Eligiusz Komarowski. W 2017 roku te nakłady wyniosły 650 tysięcy złotych i było to 40 tysięcy złotych więcej niż rok wcześniej. - Jak widać, większe nakłady przynoszą większe sukcesy. Gratuluję wszystkim, zarówno zawodnikom, jak i osobom, które przyczyniły się do ich wspaniałych sukcesów - dodał starosta. 

 

Lista wyróżnionych i nagrodzonych:

 

I. Trofea za współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w powiecie pilskim:
1. KS Gwardia Piła
2. PLKS Gwda Piła
3. UKS „3” Piła

 

II. Nagrody i wyróżnienia Starosty Pilskiego:
Sport szkolny:
1. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile (dawniej Zespołu Szkół nr 2 w Pile)
2. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile
3. Wojciech Kubiński - nauczyciel SP w Białośliwiu
4. Mateusz Ponicki - uczeń LO Towarzystwa Salezjańskiego w Pile

 

Trenerzy/działacze:
5. Stanisława Zielińska - PTKKF Piła
6. Jarosław Skura - KKT Shoto Piła
7. Artur Dąbrowski, Eliza Sabik – UKS Iskra Piła
8. Marek Pietrusza - SKS Inter – Continental Piła
9. Krystyna Sadowska - SKS Inter – Continental Piła
10. Jan Słowiński - WKS Sokół Piła
11. Sławomir Nowicki - WKS Sokół Piła
12. Przemysław Maryńczak - KS Sporty Walki Piła
13. Arkadiusz Tobera - KS Sporty Walki Piła
14. Przemysław Drajer - KS Sporty Walki Piła
15. Przemysław Leniec - KS Sporty Walki Piła
16. Tomasz Aszemberg - UKS SMS Joker Piła
17. Tomasz Jopek - UKS „3” Piła
18. Józef Jopek - UKS „3” Piła
19. Zbigniew Łapacz - PLKS Gwda Piła
20. Ignacy Krzewiński - PLKS Gwda Piła
21. Bogusław Gładysz - KS Gwardia Piła
22. Roman Marciniak - KS Gwardia Piła


 
Zawodnicy:
23. Mateusz Wawrzyniak - NSS-S Sprawni Razem w Pile
24. Sebastian Rajewski       
25. Jakub Kubacki - KKT Shoto Piła
26. Zbigniew Makowski      
27. Sebastian Sobiech - LZS Jedność Łobżenica
28. Daria Pyszewska                         
29. Tomasz Truty - SKS Inter – Continental Piła
30. Rafał Linkowski - SKS Inter – Continental Piła
31. Michał Matkowski - SKS Inter – Continental Piła
32. Miłosz Czechowicz - UKS Sportowiec Piła
33. para Maja Woś – Dawid Brzeziński – UKS Iskra Piła
34. para Adrianna Głowacka – Mateusz Pawłowski – UKS Iskra Piła
35. Adam Stodolski - UKS Leśnik Kaczory
36. Martin Rozynek - KJ Profil Piła
37. Filip Szpakowicz - WKS Sokół Piła
38. Jakub Kosior - KS Sporty Walki Piła
39. Maciej Kuczyński - KS Sporty Walki Piła
40. Seweryn Mickiewicz - KS Sporty Walki Piła
41. Kacper Krygier - KS Sporty Walki Piła
42. Dawid Siek - KS Sporty Walki Piła
43. Kacper Tecław - KS Sporty Walki Piła
44. Jakub Kobus - KS Sporty Walki Piła
45. Piotr Woźniak - KS Sporty Walki Piła
46. Jakub Szymanowski - KS Sporty Walki Piła
47. Dawid Nitek - KS Sporty Walki Piła
48. Agnieszka Sadlak - KS Sporty Walki Piła
49. Mikołaj Tobera - KS Sporty Walki Piła
50. Marcel Szewczyk, Maksymilian Kluza – UKS SMS Joker Piła
51. Gracjan Wyroślak - UKS „3” Piła
52. Oskar Pazdaj - UKS „3” Piła
53. Roksana Łosoś - UKS „3” Piła
54. Beniamin Podemski - UKS „3” Piła
55. Tomasz Drzewiecki - UKS „3” Piła
56. Katarzyna Wiszniewska - UKS „3” Piła
57. Adrian Wyrzykiewicz - PLKS Gwda Piła
58. Dawid Borowik - PLKS Gwda Piła
59. Sandra Szpott - PLKS Gwda Piła
60. Arkadiusz Drozdowicz - PLKS Gwda Piła
61. Susane Lachele - KS Gwardia Piła
62. Klaudia Adamek - KS Gwardia Piła

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności