Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Miasto Polityka 06.02.2018 14:35

Prezydent Piły czeka na e-maile z pytaniami od mieszkańców

Fot. Pixabay

"Coś Cię ciekawi, intryguje - zapytaj prezydenta" - zachęca pilski Urząd Miasta, który uruchomił specjalny adres e-mail dla mieszkańców. Urzędnicy zapewniają, że akcja jest wynikiem pracy nad polityką informacyjną miasta.

Niedawno na oficjalnym profilu Miasta Piła na Facebooku pojawiła się zachęta do wysyłania e-maili do prezydenta Piły. "Coś Cię ciekawi, intryguje - zapytaj prezydenta" - piszą urzędnicy. Wiadomości z pytaniami można wysyłać na adres zapytaj@um.pila.pl.

 

Urzędnicy zapewniają, że akcja nie ma związku z kampanią przed wyborami samorządowymi, a jest wynikiem pracy nad polityką informacyjną miasta. - Z naszych obserwacji wynika, że mieszkańcy pytają nas - w komentarzach, prywatnie Prezydenta i na fanpage Miasto Piła. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i dać możliwość zadawania tych pytań poprzez jeden wystandaryzowany kanał - powiedziała Życiu Piły Dorota Semenov z pilskiego Urzędu Miasta.

 

Według zapewnień - prezydent Piotr Głowski będzie odpowiadał na pytania osobiście. - Pytania, które będą dotyczyły większej ilości mieszkańców będą publikowane na stronie www.pila.pl i na facebooku - dodaje Dorota Semenov.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności