Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Sport 07.02.2018 10:22

Enea PTPS Piła rozpoczyna walkę w Pucharze Polski

Fot. Waldemar Zbroniec/ www.lsk.plps.pl

Po fantastycznym zwycięstwie w meczu z dotychczasowym liderem Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki Enea PTPS Piła rozpoczynają walkę w Pucharze Polski. Dziś mecz w Pile.

W tym tygodniu pilskie siatkarki nie mają czasu na odpoczynek. W poniedziałek drużyna trenera Jacka Pasińskiego pokonała dotychczasowego lidera Ligi Siatkówki Kobiet - ŁKS Commerceon Łódź 3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:17). Łódzki zespół przyjechał do Piły jako lider ligowej tabeli, ale mimo to pilanki okazały się lepsze w tym starciu. Radość ze zwycięstwa jest tym większa, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn ŁKS Commerceon Łódź gładko pokonał pilski zespół 3:0. W miniony poniedziałek - za sprawą zawdoniczek Enea PTPS Piła - łodzianki po raz pierwszy w sezonie przegrały wyjazdowy mecz i zakończyły spotkanie bez zdobyczy punktowej.

 

A już dziś drużyna Enea PTPS Piła rozegra mecz 1/8 Pucharu Polski. Środowe spotkanie z Impelem Wrocław rozpocznie się o 18.00 w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile.

 

Opublikowany przez Enea PTPS Piła na 6 lutego 2018

 

W najbliższą sobotę pilanki rozegrają kolejny mecz Ligi Siatkówki Kobiet. 10 lutego Enea PTPS Piła na wyjeździe zmierzy się z aktualnym liderem tabeli, Chemikiem Police.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności