Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Bezpieczeństwo i prawo Region 08.02.2018 16:24

Nowy komendant komisariatu policji w Wyrzysku

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Komisarz Marcin Towalewski objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Wyrzysku.

Komisarz Marcin Towalewski zastąpił na tym stanowisku odchodzącego ze służby podinsp. Jarosława Wojciechowskiego. - Komisarz Marcin Towalewski podziękował za zaufanie oraz możliwość rozwoju na nowym stanowisku. Podkreślił, że będzie na wysokim poziomie realizować priorytety Komendanta Powiatowego Policji w Pile - mówi podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Komisarz Marcin Towalewski służbę w policji pełni od 2003 roku. Na początku pracował w Wydziale Prewencji, a od 2007 roku zajmował się przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu w Wydziale Kryminalnym. Na początku 2014 roku objął stanowisko Kierownika Referatu ds. Przestępczości Nieletnich. Jako przewodniczący ZT NSZZ Policjantów KPP Piła organizował też wiele akcji charytatywnych.

 

W uroczystości objęcia stanowiska przez kom. Marcina Towalewskiego udział wzięli m.in.: Komendant Powiatowy Policji w Pile - mł. insp. Sebastian Cichocki, jego zastępca - kom. Mariusz Wiśniewski oraz władze samorządowe i zaproszeni goście. 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności