Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Polityka 20.02.2018 21:42

Nowe biura parlamentarzystów PiS

Fot. Życie Piły

Pilscy parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości otworzyli swoje kolejne biura poselskie w regionie.

Od minionego piątku w Pile działa pierwsze biuro poselskie Marty Kubiak. Mieści się ono w budynku przy ul. 11 listopada 40, tuż przy Domu Pomocy Społecznej. To już siódme biuro poselskie posłanki w naszym okręgu wyborczym. - To odpowiedź na potrzeby mieszkańców, z którymi spotykam się od czasu objęcia mandatu poselskiego. Zgłaszają się do mnie z wieloma problemami, głownie są to sprawy mieszkaniowe - mówiła podczas otwarcia biura posłanka Marta Kubiak.

 

Lokal przy ul. 11 listopada 40 to pierwsze pilskie biuro Marty Kubiak. Początkowo posłanka miała dzielić biuro z posłem marcinem Porzuckiem, który swoje zorganizował w budynku przy al. Wojska Polskiego 49B. - Wyszliśmy jednak z założenia, że lepiej będzie prowadzić dwa biura w różnych miejscach. To ułatwi chętnym dostep do nas - tłumaczy Marta Kubiak. Pilskie biuro posłanki jest jednocześnie biurem europosła PiS, Ryszarda Czarneckiego. 

 

Marta Kubiak mandat poselski objęła w maju 2017 roku, po Krzysztofie Łapińskim który został rzecznikiem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

 

Biuro Prawo i Sprawiedliwość Poseł Marty Kubiak i Europosła Ryszard Czarnecki w Pile już otwarte. Na zaproszenie swoją...

Opublikowany przez Marta Kubiak na 16 lutego 2018

 

W poniedziałek swoje kolejne biuro poselskie w regionie otworzył też poseł Marcin Porzucek z Prawa i Sprawiedliwości. Mieści się ono przy al. Mickiewicza 7 w Złotowie. To również siódme już biuro tego parlamentarzysty w naszym okręgu wyborczym. - Biuro otwarte będzie w poniedziałki w godzinach 15-17 i będzie służyć pomocą wszystkim mieszkańcom Krajny - informuje poseł Marcin Porzucek.

 

🇵🇱Otwarcie biura poselskiego w Złotowie🥂Jego inaugurację zapowiedziałem w listopadzie. To pierwsze od 2011r. biuro...

Opublikowany przez Marcin Porzucek na 20 lutego 2018
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności