Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Rozrywka 20.02.2018 22:15

Zespół Na Górze zagra na Przystanku Woodstock [VIDEO]

Fot. Facebook/ Na Górze

Związana z Piłą formacja Na Górze wystąpi na tegorocznym Przystanku Woodstock. Trwa też zbiórka pieniędzy na wydanie nowej płyty zespołu.

Grupa Na Górze to fenomen na polskim rynku muzycznym. Zespół powstał w 1994 roku w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. - Na Górze tworzą m.in. osoby, które przez wyrozumiałe społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne. Obok nich, równorzędnie, występują muzycy traktowani przez powierzchowne społeczeństwo jako pełnosprawni. Dzięki wspólnej działalności scenicznej postawili pod znakiem zapytania wszelkie tego typu etykietki - czytamy na profilu zespołu na Facebooku.

 

W poniedziałek organizatorzy Przystanku Woodstock - przedstawiciele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformowali, że Na Górze zagra podczas tegorocznego Przystanku Woodstock. Zespół zakwalifikował się do występu na Festiwalu poza eliminacjami.

 

Z 30 zespołami spotkamy się na koncertach Eliminacje do Przystanku Woodstock, ale część nasze jury postanowiło od razu...

Opublikowany przez Przystanek Woodstock na 19 lutego 2018

 

Zespół Na Górze zbiera też pieniądze na wydanie swojej kolejnej płyty. - Jej roboczy tytuł, to SZCZEROŚĆ. Skoro już dwa razy udała nam się społecznościowa zbiórka, to wierzymy, że i teraz się poszczęści - mówią członkowie Na Górze. Nowe wydawnictwo zespołu promuje piosenka "Polak Polakowi".

 

 

Informacje o tym, jak można finansowo wesprzeć powstanie nowej płyty Na Górze znajdziecie na Facebooku.

 

Mamy już 2000 zł. Potrzebujemy 4000. Przypominamy: każdy, kto wspiera wydanie tej płyty, dostanie ją po jej wydaniu. Szczegóły w poniższym wydarzeniu - wystarczy kliknąć na zdjęcie :-)

Opublikowany przez Na Górze na 17 lutego 2018
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności