Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Sport 28.02.2018 09:57

Finał Złotego Kasku w Pile. Trwa sprzedaż biletów

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Życie Piły (archiwum)

31 marca na torze przy ul. Bydgoskiej w Pile rozegrany zostanie finał żużlowego turnieju o Złoty Kask. Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

- Impreza, która przez wiele lat uwazana była za rewanż Indywidualnych Mistrzostw Polski po raz pierwszy zagości w Pile. Od kilku sezonów Złoty Kask wraca do łask, głównie dlatego, że jest jednocześnie krajową eliminacją do cyklu Grand Prix i SEC. Kibice w Pile będą więc mieli okazję obejrzeć w akcji czołówkę polskich zawodników - zapowiadają działacze Polonii Piła.

 

Turniej finałowy Złotego Kasku na torze przy ul. Bydgoskiej w Pile odbędzie się 31 marca 2018 roku. Początek o godzinie 15.00.

 

Ceny biletów na zawody:

 

Trybuna główna: 40 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 50 PLN od 26.03
Normalny: 25 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 30 PLN od 26.03
Ulgowy: 15 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 20 PLN od 26.03 (uczniowie i studenci 8-26 lat, kobiety, emeryci i renciści)
Dzieci do 7 roku życia: wejście na program w cenie 7 PLN
Program zawodów: 7 PLN
Pakiety Hospitality & VIP Tickets: 200 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 250 PLN od 26.03 (miejsce w sektorze położonym przy parku maszyn vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering)

 

Sprzedaż internetowa: speedwayevents.kupbilet.pl, speedway-shop.pl.
Stacjonarne punkty sprzedaży biletów w Pile.
- STS (pl. Zwycięstwa 19)
- Salony EMPIK w galerii handlowej przy Tesco i Galerii VIVO

 

Turniej o Złoty Kask to coroczny turniej indywidualny organizowany od 1961 roku przez Polski Związek Motorowy. Jego zasady zmieniały się na przestrzeni lat - od cyklu zawodów z klasyfikacją generalną, przez turniej z eliminacjami. To nie tylko rywalizacja o prestiż czyli wpisanie się na listę triumfatorów, na której widnieje wiele uznanych nazwisk zasłużonych dla polskiego żużla zawodników. To również krajowy finał o przepustki do udziału w eliminacjach światowych do cyklu Grand Prix - indywidualnych mistrzostw świata, najważniejszych i najbardziej prestiżowych rozgrywek na naszym globie.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności