Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Rozrywka 28.02.2018 10:40

Strefa Płyt Winylowych ponownie w Rockopolis [VIDEO]

Fot. Zbigniew Komorowski

To będzie kolejna okazja do tego, by powiększyć swoją kolekcję płyt winylowych. W sobotę, 3 marca w klubie Rockopolis w Pile - Strefa Płyt Winylowych.

O tym, że winyle wracają do łask nikogo nie trzeba już przekonywać. Dzieje się to nie tylko za sprawą tych, którzy stęsknili się za dźwiękiem z czarnej płyty. Coraz częściej współcześni artyści - obok płyt kompaktowych, plików udostępnianych w internecie i serwisach streamingowych - swoją twórczość wydają właśnie na płytach winylowych. Wszyscy miłośnicy czarnych krążków mówią zgodnie, że w muzyce odtwarzanej na gramofonie jest coś wyjątkowego. Niektórzy przekonują, że to "namiastka prawdziwego kontaktu z muzyką".

 

Miłośnicy winyli nie mogą przegapić kolejnej Strefy Płyt Winylowych w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile. To wydarzenie już w sobotę, 3 marca od 14.00 do 18.00.

 

- Tym razem dwóch wystawców zagości podczas Strefy Płyt Winylowych. Oprócz Janus Vinyl Records z Kielc będzie również Muzyka na okrągło z Poznania. Przywiozą ze sobą około czterech tysięcy płyt winylowych, przede wszystkim starych pressów ale nie zabraknie również skrzynek z nowymi wydaniami - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

 

VIDEO: Skilla Promotion Group

 

Podczas sobotniej Strefy Płyt Winylowych odbędzie się też konkurs, w którym do wygrania będzie płyta - o szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności