Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Rozrywka 09.03.2018 11:26

Rockopolis Stand-Up na początek wiosny w Pile

Tomasz Kwiatkowski w Rockopolis - 21 marca o 19.00. Fot. Rockopolis

W tym roku wiosnę w Pile witamy komediowym wieczorem w klubie Rockopolis. 21 marca przy ul. Pocztowej 1 kolejna odsłona cyklu Rockopolis Stand-Up. Rozśmieszać nas będą Cezary Ponttefski i Tomasz Kwiatkowski.

Cezary Ponttefski to człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy - umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

 

Tomasz Kwiatkowski wystąpi w Rockopolis nie po raz pierwszy. Tym razem zaprezentuje program „Katastrofa” - to historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść – o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

 

Rockopolis Stand-Up: Cezary Ponttefski & Tomasz Kwiatkowski - w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w środę, 21 marca 2018 o godzinie 19.00. Bilety - w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu wydarzenia - 25 złotych - do nabycia online w serwisie ticketos.pl.

 

Klub Rockopolis już dziś zaprasza też na inne nadchodzące wydarzenia. 7 kwietnia w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile zagra zespół Acid Drinkers, a 10 kwietnia - kolejna odsłona Rockopolis Stand-Up. Wystąpią: Michał Pałubski & Brothells. Więcej informacji na www.rockopolis.pl.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności