Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Bezpieczeństwo i prawo 09.03.2018 15:20

Zaginął Stanisław Klich. Rodzina i policja proszą o pomoc

Zaginiony Stanisław Klich. Fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Rodzina i policja proszą o pomoc w odnalezieniu 67-letniego mieszkańca Piły. Stanisław Klich 5 marca wyszedł z domu i od tego czasu nie ma z nim kontaktu.

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Stanisława Klicha, do którego doszło 5 marca w Pile. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Ludowej w Pile, nie informując członków rodziny dokąd się wybiera. Zaginiony zabrał ze sobą dowód osobisty oraz bilet miesięczny - mówi podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Rysopis poszukiwanego: wzrost 174 cm, waga 80 kg, oczy brązowe, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe. - Mężczyzna ma widoczne braki w uzębieniu. Ubrany był w popielate wełniane spodnie, kurtkę koloru szarego, kamizelkę skórzaną koloru czarnego oraz skórzane buty za kostkę w kolorze czarnym - dodaje Żaneta Kowalska.

 

 

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności