Poniedziałek, 19.03.2018 Imieniny obchodzą:  Bogdan, Józef
Sport 10.03.2018 17:10

Futsal: W niedzielę w Pile mecz z liderem

Fot. KS Futsal Piła

Futsalowe rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. W niedzielę drużyna KS Futsal Piła podejmie aktualnego lidera tabeli - SPN Paolo Futsal Gorzów.

- Rozpoczyna sie walka o podium. Do Piły zawita lider z Gorzowa Wielkopolskiego. Będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie z zespołem z województwa lubuskiego. Nasz zespół traci do gości gości 4 punkty, mając w perspektywie dwa mecze z zespolem z Gorzowa. Prawdopodobnie będą to mecze o pierwsze miejsce, ale nie można zapomnieć o dwóch zespołach które też mają ochotę na "majstra", czyli drużyny z Konina i Kostrzyna - mówią działacze KS Futsal Piła. - Liga w tym sezonie jest niesamowicie wyrównana i nie ma zdecydowanego faworyta. Nasi zawodnicy mają ogromne szanse wygrać poraz pierwszy 2 ligę i wszystko zależy od nich. Zostały trzy mecze które trzeba wygrać aby nie oglądać się na innych. Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom. Pokażmy że Piła posiada szóstego zawodnika jakim są kibice. Wszyscy na PWSZ - dodają.

 

Mecz KS Futsal Piła - SPN Paolo Futsal Gorzów w hali PWSZ przy ul. Podchorążych 10 w Pile - w niedzielę, 11 marca o 18.00. Wstęp bezpłatny.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności