Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Miasto Region 14.03.2018 20:47

Czas decyzji. W sobotę Pilskie Targi Edukacyjne

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile (archiwum)

Tego wydarzenia nie powinni przegapić młodzi ludzie podejmujący decyzję o dalszym kształceniu. W sobotę w Pile zaprezentuje się kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu.

Pilskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych odbędą się w sobotę, 17 marca między 10.00 a 14.00 w sali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Sikorskiego 73 w Pile. 

 

Swoją ofertę przedstawią szkoły z Piły, Wyrzyska, Łobżenicy i innych gmin powiatu pilskiego - w sumie 13 placówek prowadzonych przez Powiat Pilski. To będzie doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie kierunki kształcenia proponują, jaką mają bazę dydaktyczną i jakie wprowadziły nowości. Każda ze szkól zaprezentuje się na swoim stoisku, na których będą również materiały informacyjne. Gimnazjaliści będą mogli także poznać starszych kolegów i porozmawiać z nauczycielami. Powiat Pilski przygotował również Informator Edukacyjny dla Gimnazjalistów 2017/2018, który jest mini przewodnikiem po szkołach ponadgimnazjalnych.

 

- Zdaję sobie sprawę, że podejmowanie decyzji o wyborze dalszej drogi edukacji w wieku 15 i 16 lat jest trudne i wiąże się z wieloma wątpliwościami i obawami. Dlatego organizujemy targi edukacyjne, wydajemy informator, by młodym ludziom w tym pomóc - mówi starosta pilski, Eligiusz Komarowski.

 

📚📖📱⛹️‍♂️⛹️‍♀️Tego wydarzenia nie powinien przegapić żaden gimnazjalista. Już w najbliższą sobotę, 17 marca w hali...

Opublikowany przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile na 13 marca 2018
wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności