Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Sport 16.03.2018 22:28

W maju w Pile mecz żużlowej reprezentacji Polski

Bartosz Zmarzlik i trener Marek Cieślak. Fot. materiały prasowe Żużlowej Reprezentacji Polski

W maju na torze przy ulicy Bydgoskiej w Pile swój mecz rozegra żużlowa reprezentacja Polski.

Najlepsi polscy żużlowcy na pilskim torze będą rywalizować z zawodnikami z Australii. Mecz reprezentacji Polski i Australii odbędzie się właśnie w Pile, 1 maja 2018 roku. Poinformowano o tym podczas piątkowej prezentacji Polonii Piła przed tegorocznym sezonem. - Myślę, że możemy liczyć na to, że zobaczymy tu takich zawodników jak Jason Doyle, bracia Pawliccy czy Jarosław Hampel. Ostatecznie o składach zadecydują jednak trenerzy - mówi prezes pilskiej Polonii, Tomasz Soter.

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00, ale na stadion będzie warto przyjść już wcześniej. Przed spotkaniem odbywać się tam będzie rodzinny piknik. Powstanie miasteczko kibica z atrakcjami zarówno dla dla młodych, jak i dorosłych fanów żużla.

 

Kadrę seniorów Żużlowej Reprezentacji Polski na 2018 pod wodzą trenera Marka Cieślaka tworzą: Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Kacper Woryna, Szymon Woźniak, Grzegorz Zengota i Bartosz Zmarzlik.

 

Majowy mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Australii będzie kolejnym dużym wydarzeniem żużlowym w Pile w tym roku. 31 marca na torze przy Bydgoskiej rozegrany zostanie Finał "Złotego Kasku". CZYTAJ WIĘCEJ: Finał Złotego Kasku w Pile. Trwa sprzedaż biletów.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności