Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Rozrywka 23.03.2018 10:48

Piła stolicą hip-hopu. Trwa Rytm Ulicy [VIDEO]

Fot. materiały prasowe

Do Piły po raz kolejny zjechały setki tancerzy, którzy do niedzieli rywalizować będą pod okiem najlepszych światowych choreografów. Trwa turniej tańca Rytm Ulicy Oranżada Helena.

- Rytm Ulicy to coś więcej niż zawody taneczne. To już tradycja, że tydzień przed świętami wielkanocnymi miłośnicy tańca i kultury hip-hop przyjeżdżają do Piły - mówi Sławomir "Bizon" Wegner, organizator imprezy. - A dlaczego? Bo klimat i miejsce są niepowtarzalne, poziom bardzo wysoki, a jury z najwyższej tanecznej półki. Ludzie przyjeżdżają to Piły spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, wymienić doświadczenia, zainspirować się i szkolić pod okiem najlepszych światowych choreografów - dodaje. 

 

Tradycją Rytmu Ulicy są warsztaty taneczne z jurorami. To wyjątkowa okazja, żeby zatańczyć i uczyć się od najlepszych. W tym roku organizatorzy ponownie ściągnęli do Piły prawdziwe sławy. - Wśród nich Icee Forzesound, francuski tancerz, tegoroczny zwycięzca prestiżowego turnieju Juste Debout 2018 w Paryżu. Jest twórcą i członkiem Forzesound Crew i zdobywcą wielu nagród w całej Europie. W Pile będzie sędziował w kategorii hip hop. Towarzyszyć mu będzie legendarny Loose Joint. Jeden z założycieli grupy Elite Force Crew, która tańczyła m.in. z Michaelem Jacksonem, Mariah Carey czy TLC. Loose Joint do Polski przyjedzie prosto z Nowego Jorku. W tegorocznym jury znajdą się także głośne polskie nazwiska: Monika Łaskarzewska aka Żurek, Mariusz Lubawy aka Popping Mario, Krzysztof Chamera oraz Dominika Jałoszyńska aka Doma - dodaje Sławomir Wegner.

 

 

Rytm Ulicy odbywa się w Gym Factory przy ul. Warsztatowej w Pile. Szczegóły, transmisje live i najlepsze choreografie będzie można obejrzeć na oficjalnym fanpage'u turnieju na Facebooku.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności