Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Rozrywka 29.03.2018 10:17

Acid Drinkers w Pile. Trwa sprzedaż biletów

Acid Drinkers w Rockopolis w Pile - 7 kwietnia 2018. Fot. materiały prasowe

7 kwietnia w klubie Rockopolis w Pile zagra zespół Acid Drinkers. Trwa sprzedaż biletów na ten koncert. A w kwietniu w Rockopolis wystąpi też m.in. Leski oraz stand-uperzy: Michał Pałubski & Brothells.

Acid Drinkers przyjeżdża do Piły w ramach trasy koncertowej „In Thrash We Trust”. - Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów - zapowiadają organizatorzy koncertu.

 

Acid Drinkers w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - w sobotę, 7 kwietnia 2018. Wejście do klubu od godziny 18.00. O 19.00 - start koncertu Fix Up (support), o 20.00 - Acid Drinkers. Bilety - w przedsprzedaży za 40 złotych, w dniu koncertu - 50 złotych do nabycia w Rockopolis.

 

Kilka dni później - we wtorek, 10 kwietnia - w Rockopolis kolejna odsłona cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem rozśmieszać nas będą: Michał Pałubski & Brothells, czyli Jakub Ćwiek i Maciej Linke. Bilety na to wydarzenie - w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu występu za 25 złotych – dostępne online w serwisie www.kupbilecik.pl.

 

 

A 15 kwietnia w Rockopolis kolejny koncert. Wystąpi Leski, czyli Paweł Leszoski, który zadebiutował albumem SPLOT w czerwcu 2015 roku. Leski w swoich piosenkach miesza różnorodne style i intryguje słowem. Jego twórczość można określić mianem ambitnego alternatywnego popu. Leski w Rockopolis - 15 kwietnia 2018 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu koncertu za 35 złotych – do nabycia w Rockopolis.

 

 

 

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach w Rockopolis znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu: www.rockopolis.pl oraz na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności