Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Biznes Praca 05.04.2018 20:53

Do Inwest-Parku po pracę i rady. IX Targi Pracy i Kariery

Fot. Życie Piły (archiwum)

W piątek i sobotę w biurowcu Inwest-Parku przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile odbędą się IX Subregionalne Targi Pracy i Kariery.

- Ta edycja targów skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy. Jednym z elementów programu Targów będzie "Klub Profesjonalistów", Strefa "Zamieszkaj w Pile" oraz cykl warsztatów "Na Obcasach" - informują organizatorzy wydarzenia.

 

Piątek, 6 kwietnia będzie dniem Targów Edukacyjnych pod hasłem "Młodzi Ważni". - Głównym przesłaniem pierwszego dnia targów jest udzielenie pomocy i wsparcia młodym ludziom w odnalezieniu własnej ścieżki rozwoju osobistego oraz edukacji, a jednocześnie pokazanie, jakie trendy panują na pilskim rynku pracy. Do dyspozycji naszych gości będą doradcy zawodowi, którzy w sposób profesjonalny doradzą, jaki kierunek edukacji i rozwoju najbardziej odpowiada naszym predyspozycjom. Na targach zaprezentują się pilskie szkoły ponadgimnazjalne, średnie, wyższe oraz ośrodki szkoleniowe, szkoły językowe i wiele innych. Nie zabraknie pracodawców z regionu, doradców zawodowych oraz ludzi, którzy z pasją współpracują z pilską młodzieżą - mówią organizatorzy Targów. 

 

W piątek wszystkie osoby, które odwiedzą targi będą mogły zapoznać się też z nową inicjatywą władz miasta i lokalnych przedsiębiorców - Klubem Profesjonalistów. Dostepne będą też strefy: szkół, rzemieślników, warsztatów personalnych, doradców zawodowych i Politechniki Koszalińskiej, która jest partnerem tegorocznych targów. W piątek targi odbywać się będą między 10.00 a 14.00.

 

Sobota to Targi Pracy i Kariery pod hasłem "Pracuj i zamieszkaj w Pile". - W sobotę zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe, zmienić ścieżkę kariery. Na targach wystawcy zaprezentują swoje firmy i przedstawią oferty pracy, a firmy branży budowlanej i mieszkaniowej zaprezentują inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty. Uzupełnienie oferty stanowią firmy z sektora finansowego - zapowiadają organizatorzy targów.

 

W sobotę obecni na targach doradcy zawodowi bezpłatnie pomogą napisać prawidłowo CV, zrobią prawidłowe zdjęcie do CV, wyszukają w bazie Platformy Praca odpowiedniej oferty pracy, a nawet dokonają w aplikacji on-line na wybrane oferty pracy. W sobotę targi odbywać się będą od 10.00 do 13.00.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności