Poniedziałek, 28.05.2018 Imieniny obchodzą:  Augustyn, Jaromir, Wiktor
Rozrywka 07.04.2018 22:06

Rockopolis Stand-Up: We wtorek Pałubski & Brothells

Fot. Facebook/BrothellsStundUpGroup

Rockopolis zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. We wtorek, 10 kwietnia w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile wystąpią: Michał Pałubski & Brothells.

Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!

 

Czy Jakub Ćwiek – oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy – może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu? Czy Maciej Linke – wytatuowany wojownik o prezencji drwala – potrafi wzruszyć i rozśmieszyć?

 

Oto Michał Pałubski i Brothells – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

 

Rockopolis Stand-Up – Michał Pałubski & Brothells – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) we wtorek, 10 kwietnia 2018 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu występu za 25 złotych – dostępne online w serwisie www.kupbilecik.pl.

 

 

A kilka dni później - w niedzielę, 15 kwietnia w Rockopolis kolejny koncert. Wystąpi Leski, czyli Paweł Leszoski, który zadebiutował albumem SPLOT w czerwcu 2015 roku. Leski w swoich piosenkach miesza różnorodne style i intryguje słowem. Jego twórczość można określić mianem ambitnego alternatywnego popu. Leski w Rockopolis - 15 kwietnia 2018 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu koncertu za 35 złotych – do nabycia w Rockopolis.

 

 

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach w Rockopolis znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej klubu: www.rockopolis.pl oraz na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności