Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Bezpieczeństwo i prawo Region 10.04.2018 16:39

44-latka sprzedawała podrabiane perfumy

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Policjanci z Wyrzyska zatrzymali 44-letnią kobietę, która sprzedawała podrobione perfumy i papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Informacje o nielegalnym biznesie docierały do policjantów od jakiegoś czasu. Mundurowi ustalili, że prowadzi go 44-letnia kobieta, która jest jednocześnie właścicielką sklepu z odzieżą. - Policjanci z komisariatu w Wyrzysku wspólnie ze Służbą Celną z Piły weszli do ustalonego obiektu i podczas przeszukania ujawnili ponad 100 flakonów perfum znanych marek, które miały podrobione znaki towarowe oraz 3 kilogramy tytoniu i blisko 600 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Policjanci zatrzymali właścicielkę nielegalnego towaru. - Kobieta przyznała się, że przy okazji sprzedaży odzieży - mniej oficjalnie - sprzedawała podrobione perfumy oraz nielegalne wyroby tytoniowe - dodaje Żaneta Kowalska. 

 

Zatrzymana to 44-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Grozi jej kara grzywny, więzienie oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności