Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Bezpieczeństwo i prawo 12.04.2018 07:44

Wandal w oku kamery. Pijany mężczyzna niszczył plac zabaw

Zdjęcie z kamery monitoringu miejskiego w Pile.

Z placu zabaw prosto na izbę wytrzeźwień trafił mężczyzna, który - będąc pod wpływem alkoholu - niszczył plac zabaw na pilskim deptaku. Jego zachowanie dostrzegł Strażnik Miejski, dyżurujący w centrum miejskiego monitoringu.

- Monitoring zarejestrował obecność kilku mężczyzn w środku urządzeń zabawowych znajdujących się na terenie placu zabaw na pilskim deptaku. Sposób, w jaki zachowywali się młodzi mężczyźni zwrócił uwagę operatora monitoringu. Jeden z mężczyzn opuścił domek przeznaczony do zabaw dzieci i zaczął wykonywać agresywne ruchy, co wskazywało, iż mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem innych środków odurzających. Po chwili uderzył nogą w ogrodzenie placu zabaw, przez co uszkodzone zostały dwa przęsła - relacjonuje komendant Straży Miejskiej w Pile, Wojciech Nosek. 

 

Na miejscu zjawił się patrol Straży Miejskiej. Wezwano również policję. - Po potwierdzeniu danych osobowych, mężczyzna został odwieziony przez strażników do Izby Wytrzeźwień, a następnego dnia został ukarany mandatem - dodaje Wojciech Nosek. 

 

Na tym nie jednak nie koniec problemów wandala. Zarząd Dróg i Zieleni będzie również domagał się naprawienia wyrządzonych przez mężczyznę szkód.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności