Czwartek, 24.05.2018 Imieniny obchodzą:  Cieszysława, Jan, Joanna
Bezpieczeństwo i prawo Region 16.04.2018 09:28

Pod wpływem narkotyków i z narkotykami. Wpadł 23-letni kierowca

Fot. Życie Piły

Policjanci z Wyrzyska zatrzymali 23-letniego kierowcę, który prowadził auto będąc pod wpływem narkotyków. Przy mężczyźnie znaleziono też amfetaminę. Dodatkowo, jak się okazało - kierowca miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

- Zatrzymanym mężczyzną policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku interesowali się już od pewnego czasu. Funkcjonariusze uzyskali informacje, że 23-letni mieszkaniec Wyrzyska może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Śledczy przeanalizowali zebrany materiał i nie wykluczyli również, że mężczyzna może także kierować pojazdem będąc pod wpływem narkotyków - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Mężczyzna został zatrzymany, gdy jechał samochodem przez Wyrzysk. - Podczas przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji  amfetaminy. Mężczyzna substancje psychotropowe przechowywał w swoim domu. Część z nich była już poporcjowana. Łącznie wyrzyscy kryminalni zabezpieczyli ponad 150 porcji amfetaminy - dodaje Żaneta Kowalska.

 

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna kierował swoim BMW, mając cofnięte uprawnienia. - Ponadto przyznał się, że chwilę wcześniej zażył narkotyki - dodaje Żaneta Kowalska.

 

23-letni mieszkaniec Wyrzyska był już karany wcześniej za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu do 3 lat więzienia.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności