Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Miasto Sport 30.04.2018 11:48

We wtorek w Pile „Muzyczna Ćwiartka”. Utrudnienia w ruchu

Fot. 4run.pl

We wtorek, 1 maja ulicami Piły przebiegną uczestnicy Ćwierćmaratonu Muzycznego. Dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej będzie wiązało się to z utrudnieniami w ruchu.

Muzyczna Ćwiartka to najbardziej muzyczny bieg w Polsce. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrowy dystans ulicami Piły, a na trasie będzie towarzyszyła im muzyka na żywo. Bieg rozpocznie się o 14.00 na al. Niepodległości. Informacje o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Muzycznej Ćwiartki.

 

Bieg ulicami Piły oznacza też utrudnienia w ruchu. We wtorek, 1 maja w godzinach od 12.00 do 16.30 wyłączone z ruchu zostaną ul. Wodna i fragment al. Niepodległości.

 

- Autobusy linii nr 2 będą kursowały z ul. Zbrojnej - al. Wyzwolenia - al. Powstańców Wielkopolskich - do al. Piastów i dalej swoją trasą (wyłączone będą wszystkie przystanki na al. Niepodległości i ul. Wodnej). Autobusy linii nr 0 będą kursowały al. Wojska Polskiego - al. Jana Pawła II - do ul. Dąbrowskiego (wyłączony zostanie przystanek przy ul. Popiełuszki i ul. Wodnej - informuje Miejski Zakład Komunikacji w Pile.

 

W godzinach 13.30 - 16.30 trasa biegu będzie przebiegała m.in. al. Powstańców Wielkopolskich i na odcinku al. Jana Pawła II, co również spowoduje utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

 

 

Na trasie biegu służbę pełnić będą policjanci i strażnicy miejscy. Kierowcy powinni bezwzględnie stosować się do ich poleceń.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności