Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Miasto 30.04.2018 14:20

MZK na majówkę. Zmiany w rozkładach jazdy

Fot. Życie Piły (archiwum)

Miejski Zakład Komunikacji w Pile wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów w długi majowy weekend.

W poniedziałek, 30 kwietnia autobusy kursują bez zmian, według rozkładu dnia powszedniego. We wtorek 1 maja będzie obowiązywał świąteczny rozkład jazdy, w środę 2 maja autobusy będą kursowały według rozkładu sobotniego, a w czwartek, 3 maja - według rozkładu świątecznego. W piątek 4 maja będzie obowiązywał rozkład jazdy z dni powszednich.

 

Dodatkowo, 1 maja - w związku z odbywającym się w Pile Ćwierćmaratonem Muzycznym - w godzinach od 12.00 do 16.30 wyłączone z ruchu zostaną ul. Wodna i fragment al. Niepodległości. - Autobusy linii nr 2 będą kursowały z ul. Zbrojnej - al. Wyzwolenia - al. Powstańców Wielkopolskich - do al. Piastów i dalej swoją trasą (wyłączone będą wszystkie przystanki na al. Niepodległości i ul. Wodnej). Autobusy linii nr 0 będą kursowały al. Wojska Polskiego - al. Jana Pawła II - do ul. Dąbrowskiego (wyłączony zostanie przystanek przy ul. Popiełuszki i ul. Wodnej - informuje Miejski Zakład Komunikacji w Pile.

 

1 maja w godzinach 13.30 - 16.30 trasa Muzycznej Ćwiartki będzie przebiegała m.in. al. Powstańców Wielkopolskich i na odcinku al. Jana Pawła II, co również spowoduje utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności