Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Rozrywka 02.05.2018 21:18

Stand-Up: Kwiatkowski, Leja i Ponttefski w Rockopolis

Michał Leja. Fot. Facebook/ LejaStandUp

Rockopolis zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. W środę, 9 maja w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile wystąpią: Tomasz Kwiatkowski, Michał Leja i Cezary Ponttefski.

Tomasz Kwiatkowski wystąpi z programem "Katastrofa". Będzie to historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść - o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

 

Drugi z komików, którzy wystąpią 9 maja w Rockopolis - Michał Leja, gospodarz programu "Michał Leja Show" - szturmem zdobył uznanie publiczności i środowiska komediowego w całej Polsce. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Do Piły przyjedzie z najnowszym programem "Wszystko pod kontrolą".

 

9 maja w Rockopolis rozśmieszać nas też będzie Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

 

Rockopolis Stand-Up: Tomasz Kwiatkowski & Michał Leja & Cezary Ponttefski - w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile - w środę, 9 maja o 19.00. Bilety - w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu występu za 30 złotych - do nabycia online w serwisie ticketos.pl.

 

Informacje o tym wydarzeniu znajdziecie też na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności