Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Rozrywka 14.05.2018 15:07

Kabaret Smile w Pile. Wygraj zaproszenia!

Fot. materiały prasowe

25 maja w Pile wystąpi kabaret Smile. Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie!

Kabaret Smile przyjeżdża do Piły ze swoim najnowszym programem zatytułowanym "To się nadaje do kabaretu!". - W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu kabaretu Smile. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo" - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

Kabaret Smile w Regionalnym Centrum Kultury w Pile - 25 maja o 17.30 i 20.30. Bilety w cenach 60 i 70 złotych dostępne są w serwisach www.BiletyNaKabarety.pl oraz www.KupBilecik.pl.

 

Zaproszenia na to wydarzenie możecie też wygrać w Życiu Piły. Napiszcie dlaczego chcecie spędzić ten wieczór z kabaretem Smile? Maile (z tematem: Kabaret Smile) wysyłajcie na adres konkursy@zycie.pila.pl do niedzieli, 20 maja do godziny 21.00. Zwycięzców o wygranej powiadomimy w osobnych wiadomościach.

 

Kabaret Smile w Pile - zobacz wydarzenie na Facebooku.

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności